همه شما میدانید از 1000 عدد کارت کاغذی که چاپ می کنیم حدود 100 الی 150 عدد از آن استفاده میشود و ما بقی دور ریخته میشود. 

 

برخی از مشکلات کارت های کاغذی که ما آن را حل کری ده ایم:

 

 کمبود فضای عکس ، متن و لوکیشن در کارت های کاغذی .

شما در کارت های کاغذی هیچگونه تغییر بعد از چاپ نمی توانید انجام دهید و باید در صورت تغییر آن را دور بریزید
برای ثبت لوکیشن و کروکی فضای کمی وجود دارد که در دیجی ویزیت با ثبت لوکیشن در دسترس مشتری هستید
شما در دیجی ویزیت بر بستر اینترنت هستید و مشتری با هر گوشی و یا وسیله ای که به اینترنت وصل می شود می تواند شما را به راحتی پیدا کند
برای اینکه کارت خود را به مشتری بدهید و مطمن باشید مشتری آن را گم نمی کند همیشه با مشکل روبرو هستید ولی در دیجی ویزیت با وجود کد QR  انتقال اطلاعات به سبک به روز خواهد بود و در گوشی مشتری شما ذخیره خواهد شد که این امکان باعث می شود دیگر شما گم نشوید
همه تلاش ما تبلیغات موثر و کم هزینه برای شغل شماست
 
 

شما میتوانید با داشتن یک شماره تلفن به راحتی در سایت ما به روش زیر کارت خود را ثبت کنید :

بعد از گذشت یکماه ازثبت کارت اطلاعات شما در گوگل دیده خواهد شد
 1. به صفحه ورود / ثبت نام بروید.

 2. شماره موبایل خود را وارد کنید.

 3. بعد از ثبت شماره، پیامکی برای شما ارسال خواهد شد کد را وارد کنید

 4. اکنون حساب کاربری شما ایجاد شده و میتوانید از آن استفاده کنید.

شما میتوانید با داشتن حداقل یک عکس و اطلاعاتی درباره کار خود به راحتی در سایت ما به روش زیر کارت ویزیت خود را ثبت کنید:

 1. به صفحه ورود رفته و وارد حساب کاربری خود شوید.
 2. در صفحه حساب کاربری بر روی دکمه ثبت کارت ویزیت کلیک کنید.
 3. دسته بندی مرتبط با شغل خود را انتخاب کنید .
 4. در قسمت مشخصات قسمت هایی که با ستاره قرمز مشخص شده است را پر کنید .
 5. در قسمت موقعیت کارت ویزیت ، موقعیت محل کسب و کار خود(لوکیشن) را مشخص کنید.
 6. در قسمت تصاویر  میتوانید عکس های خود را بار گزاری کرده (پیشنهاد ما برای عکس دوم یا سوم عکس از نمای بیرون فروشگاه و محل کار خودتان وارد کنید تا مشتری وقتی با لوکیشن به شما می رسد به راحتی فروشگاه شما را پیدا کند) و بر روی دکمه بعدی کلیک کنید.
 7. در قسمت تایید و انتشار پیش نمایش کارت خود را مشاهده کرده و میتوانید آن را تایید کنید 
 8. وارد صفحه  پرداخت میشوید در قسمت کد تخفیف اگر کد تخفیف دارید وارد کنید و یا با پشتیبانی برای دریافت کد تخفیف تماس بگیرید در پایان وارد صفحه درگاه پرداخت خواهید شد و بعد از پرداخت کارت شما ثبت خواهد شد ( تا پایان روز کاری کارت شما ثبت خواهد شد)

 9. بعد از گذشت حدود یک ماه کار بر روی سئو کارت شما در صفحات  گوگل دیده خواهد شد.

کارت ویزیت دیجیتال

تبلیغات در عرصه آگاهی رسانی نقش اول و اساسی را بازی می کند. یکی از ارکان اولیه و مهم در تجارت امروز تبلیغات می باشد. با توجه به پیشرفت علم و فناوری  بصورت مرتب و روزانه  روش های گوناگون تبلیغاتی پا به عرصه وجود می گذارد. یکی از این روش تبلیغی استفاده از کارت ویزیت می باشد. در مقاله پیش رو در مورد کارت ویزیت بصورت عام و کارت ویزیت دیجیتال بصورت خاص توضیحاتی ارائه خواهیم داد.

تعریف کارت ویزیت

کارت ویزیت کارتی کوچک از جنس کاغذ، پی وی سی، فلز، چوب و یا دیگر مواد می باشد که برای برقراری ارتباط با دیگران مورد استفاده قرار می گیرد. این ارتباط می تواند در زمینه تجاری، خدماتی و یا معرفی شخصی باشد. نکته اساسی در کارت ویزیت این می باشد که اگر از طراحی و متن خوبی برخوردار باشد می تواند تاثیر بسزایی در برقراری ارتباط داشته باشد‌. کارت ویزیت دیجیتال امروزه دنیای متفاوتی را ارائه می کند.

شاخصه های کارت ویزیت

اگر بخواهیم یک کارت ویزیت خوب و کارآمد داشته باشیم بایستی  یک سری شاخصه هایی برای انتخاب آن در نظر بگیریم که عبارتند از:

پویایی:

پویایی در کارت ویزیت دیجیتال به معنای این است که کارت ویزیت شما به روز می‌شود و قابلیت انعطاف و تغییر را دارد. برای مثال، شما می‌توانید از یک کد QR برای کارت ویزیت خود استفاده کنید و تغییرات جدید (مانند شماره تلفن جدید، آدرس وب سایت و آدرس ایمیل) را به راحتی در کارت ویزیت دیجیتال خود اعمال کنید.
با این روش، شما نیازی به طراحی و چاپ مجدد کارت ویزیت خود ندارید و می‌توانید اطلاعات خود را به راحتی به روز کنید. همچنین، می‌توانید از پیام‌های دلخواه، متنوع و جذاب در کارت ویزیت خود استفاده کنید تا از پویایی بیشتری بهره ببرید.
از طریق پویایی در کارت ویزیت دیجیتال، شما می‌توانید ارتباطات خود را با مخاطبان‌تان بهبود داده و یک تأثیر بیشتر در بازار داشته باشید. همچنین، این باعث می‌شود تا کارت ویزیت شما همیشه به روز باشد و بهترین اطلاعات شما را به تمام مخاطبان‌تان ارائه دهد. با این حال، باید به یاد داشت که برای داشتن یک کارت ویزیت دیجیتال پویا، باید مرتب به روز آن را نگهداری کنید

 

ارتباط بهتر با مخاطبین:


برای برقراری ارتباط بهتر با مخاطبین، می توانید از روش های مختلف زیر استفاده کنید:

استفاده از کارت ویزیت دیجیتال: با ایجاد یک کارت ویزیت دیجیتال، می توانید به آسانی اطلاعات تماس و شبکه های اجتماعی خود را به اشتراک بگذارید. این به شما کمک می کند تا مخاطبان خود را به راحتی پیدا کنید و با آنها در ارتباط باشید.

استفاده از پلتفرم های اجتماعی: با شرکت در پلتفرم های اجتماعی مختلف مانند LinkedIn، Twitter و Facebook، می توانید با مخاطبان خود در ارتباط باشید و در جریان اخبار، ایده ها و نوآوری های صنعت خود باشید.

استفاده از روش های تبلیغاتی: استفاده از روش های تبلیغاتی مانند تبلیغات گوگل و فیسبوک باعث افزایش آگاهی مخاطبان خود از محصولات، خدمات و فعالیت های شما می شود و ارتباط مفیدتری برقرار می کند.

استقبال از نظرات مخاطبان: به نظرات مخاطبان احترام بگذارید و پاسخگویی سریع به آنها را انجام دهید. این به شما کمک می کند تا با مخاطبان خود در ارتباط باشید و ارتباط موفقی را با آنها برقرار کنید.

هزینه کمتر:


استفاده از کارت ویزیت دیجیتال، هزینه چاپ، تولید و توزیع کارت ویزیت را کاهش می دهد و فرصت بیشتری برای صرفه جویی در هزینه تبلیغات فراهم می کند.

ایمنی اطلاعات:


در کارت ویزیت دیجیتال، اطلاعات شما با کیفیت بالا و امنیت محافظت می شود و شما می توانید مطمئن باشید که در هر لحظه دسترسی به اطلاعات شما توسط اشخاص غیرمجاز به دست نمی آید.

فضای بیشتر:


به دلیل اینکه نیازی به محدودیت فضا نیست، در کارت ویزیت دیجیتال، می توانید اطلاعات بسیار بیشتری را به اشتراک بگذارید و این پویایی و کارایی در ارائه اطلاعات و خدمات را برای شما فراهم می کند.

 

 

کارت ویزیت دیجیتال

توضیحاتی که داده شد در مورد کارت ویزیت معمولی بود. امروزه با توجه به پیشرفت فناوری خصوصا در زمینه دیجیتال موجب گردیده که تبلیغات نیز در این فناوری جایگاه خوبی پیدا کنند. در ادامه در مورد کارت ویزیت دیجیتال توضیحاتی خواهیم داد.

تعریف کارت ویزیت دیجیتال

در تعریف کارت ویزیت دیجیتال می توان گفت که عبارت است از کارتی که با استفاده از فضای مجازی، سیستم پیامکی و اینترنت می توانید پیام خود را به دیگران منتقل کنید. این پیام می تواند مربوط به معرفی کالا، خدمات و برند شما باشد. بطور خلاصه هر نوع کارتی که از طریق وسایل الکترونیکی مانند موبایل  کامپیوتر و ایمیل مورد استفاده قرار می گیرد کارت ویزیت الکترونیکی می گویند.

مزیت های کارت ویزیت دیجیتال

مزیت های کارت ویزیت دیجیتال عبارتند از:

قابلیت اشتراک‌گذاری آسان:
یکی از مزیت‌های کارت ویزیت دیجیتال، قابلیت اشتراک‌گذاری آسان آن است. با استفاده از کارت ویزیت دیجیتال، شما می‌توانید کارت ویزیت خود را با سرعت و سهولت با هر کسی که مایلید به اشتراک بگذارید، به اشتراک بگذارید. برخی از روش‌هایی که می‌توانید برای اشتراک‌گذاری کارت ویزیت دیجیتال استفاده کنید عبارتند از:
ارسال ایمیل: شما می‌توانید کارت ویزیت دیجیتال خود را به صورت فایل پیوست در یک ایمیل به دیگران ارسال کنید.
اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی: شما می‌توانید کارت ویزیت دیجیتال خود را با استفاده از پیام رسان‌ها و شبکه های اجتماعی مختلفی مانند واتساپ، تلگرام، اینستاگرام، توییتر و فیسبوک به اشتراک بگذارید.
اشتراک‌گذاری با بلوتوث: با استفاده از تکنولوژی بلوتوث، می‌توانید کارت ویزیت دیجیتال خود را به دستگاه‌های دیگر انتقال دهید.
لینک به کارت ویزیت دیجیتال: در صورتی که شما یک شناسه کارت ویزیت دیجیتال دارید، می‌توانید آن را به دیگران تحویل دهید تا آنها بتوانند آن را با استفاده از لینک مربوطه مشاهده کنند.

سخن آخر

کارت ویزیت دیجیتال یکی از جدید ترین روش ها در زمینه تبلیغات می باشد که مزایای بسیاری هم دارد. هر چند روش های مختلفی برای تبلیغات وجود دارد. اما با توجه به توضیحات داده شده بهترین و باصرفه ترین نوع تبلیغ با استفاده از فضای اینترنت و دیجیتال می باشد که وسعت زیاد و هزینه کمی برای شما دارد. برای این که در زمینه استفاده از فضای دیجیتال و مجازی با موفقیت روبرو شوید حتما از مشاوره استفاده کنید. کارشناسان ما در سایت دی جی ویزیت آمادگی کامل داشته تا در زمینه تبلیغات خصوصا فضای مجازی در خدمت شما عزیزان باشند.